Ana SayfaFutbolTrabzonspor yeni sezon hazırlıklarına başladı

Trabzonspor yeni sezon hazırlıklarına başladı

Oynadıkları Alanyaspor ve BB Erzurumspor maçlarında üst üste toplam 5 puan kaybeden Trabzonspor, yeni sezon hazırlıklarına şimdiden başladı.

Alanyaspor ile yapılan maçta yenilgiye uğrayan Trabzonspor bir de üstüne BB Erzurumspor maçında beraberliğe uğradı şampiyonluk yarışında geride kalan Trabzonspor, gelecek sezon planlamasına şimdiden başladı.

Gelecek sezon planlarını için çalışmalara ağırlık veren teknik direktör Abdullah Avcı’nın, yapılacak transferler konusunda futbolcu izleme komitesi ile neredeyse her gün görüştüğü öğrenildi.

İhsan Gündüz Derelioğlu ile neredeyse her gün 1-2 saat bir araya gelip yeniş sezon için konuşmalar yaptığını belirtiyor.

İşte yapacağı 5 transfer!

Karadeniz gazetesinde yayınlanan haberlere göre; Avcı ile Derelioğlu; sağ bek, sol bek, 8 numara, kanat ve santrafor mevkilerine oyuncu istiyor ve sürekli olarak görüş alışverişinde bulunuyor.

Avcı sol bek, 8 numara ve santrafora birinci oyuncu istiyor. Sağ bek ve sol bek kana da rotasyon oyuncusu bakıyor.

Avcı her toplantılara katıldığında Derelioğlu’na ’’rekabetçi kadro kurmamız lazım’’ sözlerinde bulunuyor.

Altyapıdan gelen oyuncuların çok iyi olduğunu sürekli dile getiren Avcı’nın ’’ancak takımda tecrübeli oyuncu sayısı çok az olduğu için as takımda forma giyenler kendilerini zorlanmış hissetmiyor’’ şeklinde düşüncesini de dile getirdi.

En popüler