Ana SayfaGalatasaraySon dakika Haberi!: Belhanda’nın sonu belli oldu.

Son dakika Haberi!: Belhanda’nın sonu belli oldu.

Galatasaray-Sivasspor maçı sonrası yaptığı röportajda sahanın kötü olduğundan yakınmıştı bardağı taşıran son damla olmuştu. Daha sonra futbolcunun sözleşmesi gözden geçirilmişti işte o sözleşme hakkındaki tüm sonuçlar.

Belhanda geçen günlerde Sivasspor ile yapılan maç için sahaya ve yetkililere isyan ettiği bir açıklama da bulunmuştu.

Yetkililer bu duruma büyük tepki gösterdiler. Ama Belhan’da bu isyanını yetkililere değil saha ile ilgilenen çalışalarına olduğunu söylemişti.

Kurumun imajını zedeleyen tavırda bulunmasından dolayı zaten verilecek fiyat konusunda da Belhanda ile anlaşmazlık yaşanmıştı.

Sözleşmenin devam edip etmeyeceği merak konusuydu. Yönetim 3 gündür Belhanda ile ilgili sözleşmesini inceliyordu.

Mustafa Cengiz bu yaşanan olaylardan dolayı kurumun imajı için bugün ani bir karar ile Belhanda’nın sözleşmesini olan nedenlerden dolayı tek tarflı haklı sebeplerden fesih edildiğini açıkladılar.

Futbolcuya bu haber verildiğinde antrenmanda bulunuyordu ani bir şekilde gelişen bu olaya herkes şaşkın oldu. Zaten bu olaydan ne Belhanda’nın ne de menajerinin haberi yoktu.

Futbolcu antrenmandan arkadaşlarıyla veda ederek Metin Oktay Tesislerinden ayrıldı.

Peki bu olanlardan Fatih Terim’in haberi varmıydı?

Fatih Terim sözleşme feshine karşı olduğunu belirtmişti. Fesih kararından da haberinin olmadığını yönetimin kendi aldığı bir karar olduğunu A spor yorumcularından Savaş Çorlu Terim’in aldığı bilgilere göre haberinin olmadığını söyledi.

En popüler