Ana SayfaGündemSon dakika... Bahçeli'den Akp'ye Flaş Çağrı

Son dakika… Bahçeli’den Akp’ye Flaş Çağrı

MHP Genel Başkanı Bahçeli, ekonomi gündemiyle yaptığı basın açıklamasında hükümete ekonomik seferberlik çağrısında bulundu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ekonomideki son gelişmelere ilişkin bir basın toplantısı düzenledi.”Biz kurla kurulmadık, dövizle devrilmeyiz” diyen Bahçeli, hükümete ekonomik seferberlik çağrısında bulundu. Bahçeli’nin açıklamaları şöyle:

‘BOYKOTA DESTEK’

“Değil Trump değil döviz dünya üzerimize geldi milli ve manevi haklarımızdan bir adım geri adım atan onlar gibi namerttir. Biz kurla kurulmadık dövizle devrilmeyiz. Vatanın telafisi yoktur. Başka Türkiye de yoktur. Türk milleti bu oyunu da bozmaya muktedirdir. ABD’li elektronik ürünlere boykot kararlarını ek mali yükümlülükleri desteklediğimizi ilan ediyorum. Türkiye bir ekonomik kriz içinde değildir.”

‘EKONOMİK SEFERBELİK İLAN EDİLSİN’

“ Ortada bir kriz yoktur sadece saldırı vardır düşmanlık had safhadadır. Şu günlerde Türk Lirası’na çok yoğun operasyon mevcuttur. Döviz cinsinden kira köprü geçiş ücretlerinin yeniden yapılandırılmasını üreten ekonomi modelinin çok acil hayata geçirilmesini ekonomik seferberlik ilan edilmesini küresel ittifak ve ilişki ağlarının yeni baştan değerlendirilmesini bekliyor tavsiye ve temenni ediyoruz.”

En popüler