Ana SayfaFenerbahçeÖmer Faruk Beyaz, Stuttgart takımıyla 4 yıllık anlaşma imzaladı

Ömer Faruk Beyaz, Stuttgart takımıyla 4 yıllık anlaşma imzaladı

Fenerbahçe’nin 17 yaşındaki genç futbolcusu Ömer Faruk Beyaz bu sezonun sonunda sözleşmesi bittiği için takımdan ayrılacak.

Almanya takımı Stuttgart ile bir görüşme gerçekleşti. Genç futbolcu Ömer Faruk ile Stuttgart bir anlaşmaya vardılar. Sözleşme 30 Haziran 2025’e kadar sözleşme imzalandı.

Yapılan anlaşma sonrasında Fenerbahçe’den futbolcusuna destek paylaşımı geldi.’’ Futbolcumuz Ömer Faruk Beyaz, Almanya’nın VfB Stuttgart kulübüyle anlaşmaya varmıştır. Sezon sonu kulübümüzle sözleşmesi    sona erecek olan Ömer Faruk Beyaz’a bundan sonraki kariyerinde başarılar diliyoruz.’’ Sözleşme ile ilgili açıklamada bulundu.

Stuttgart takımı ise Ömer Faruk Beyaz ile anlaşmasının gerçekleştiğini resmi olarak duyurdu. Ömer Faruk Beyaz2021 yılında yaz ayında takıma katılacak.

Stuttgart takımının Sportif Direktörü Sven Mislintat yapılan sözleşmeden memnun kaldığını sosyal hesabından paylaştı. Transfer ile ilgili kulübün sosyal medya hesabında’’ Ömer Faruk Beyaz’ın, Stuttgart’ı seçtiği için gururluyuz. Muazzam bir rekabet olmasına karşın bu transferi bonservissiz yaptığımız için çok mutluyuz.’’ Açıklamışını yaptı.

Genç futbolcu Ömer Faruk Beyaz ise transferiyle ilgili olarak,’’ Bana duydukları güven için Stuttgart’a teşekkür ediyorum. Aileme ve yönetim ekibimle birlikte bu kararı verdik çünkü Stuttgart, genç oyunculara daha fazla odaklanan bir kulüp. İlk günden itibaren, güvenlerinin karşılığını vermek için elimden geleni yapacağım.’’ İfadelerini kullanarak sevincini paylaştı.

 

En popüler