Ana SayfaGündemNihat Doğan'a iki kız çocuğunu alıkoyma suçlaması

Nihat Doğan’a iki kız çocuğunu alıkoyma suçlaması

Kızların ailesinin iddiasına göre, Nihat Doğan çocukları evine davet ederek harçlık vermeye çalıştı. Ailenin şikayeti üzerine polisle beraber aile Doğan’ın evine gitti ancak Nihat Doğan’a ulaşılamadı. Sonrasında kızlar ve ailesi Çocuk Şube Müdürlüğü’ne götürüldü.

Ailenin şikayeti üzerine Nihat Doğan ilerleyen saatlerde polis merkezinde ifade verdi. İfadenin ardından ise savcılık talimatıyla serbest bırakıldı.

Doğan’ın menajeri Sercan Eriş, Kanal D habere konu hakkınd ayaptığı açıklamada, “Çocuklar Nihat bey’in evinin oraya geliyorlar ve Nihat bey’le fotoğraf çektirmek istiyorlar. Eve gidiyorlar kızlı erkekli bir grup. daha sonra çocuklardan biri babasına söylemiş babası da gitmiş polis karakoluna ‘Nihat Doğan benim çocuklarımı alıkoydu’ demiş.” açıklamasını yaptı.

Ailenin şikayeti üzerine gözaltına alınan Doğan’ın avukatı Abdürrahim Elitaş ise, “Bunlar aslı astarı olmayan iddialar” ifadelerini kullandı.

Türkücü Nihat Doğan, 11 ve 16 yaşında iki kız çocuğunu alıkoymaktan gözaltına alındı. Dün gözaltına alınan Doğan, ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakıldı.

Buket Aydın’la Kanal D Haber’in özel haberine göre, Türkücü Nihat Doğan, 11 ve 16 yaşında iki kız çocuğunu alıkoymaktan dolayı dün gözaltına alındı. Doğan ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

En popüler