Ana SayfaBeşiktaşKagawa adım adım Beşiktaş'a!

Kagawa adım adım Beşiktaş’a!

Kartal’ın 10 numara arayışlarında listesinde ilk sırada yer alan Japon yıldız Dortmund’da gözden çıkarıldı. Bu gelişmenin ardından Beşiktaş Yönetimi, Kagawa için 2 gün içinde resmi teklifte bulunma kararı aldı.

Beşiktaş transfer listesinde yer alan Kagawa için ciddi bir adım atmaya hazırlanıyor. Alman kulübü yeni sezonda Japon futbolcuyu kadrosunda düşünmediğini açıkladı. Bu gelişmenin ardından Siyah-Beyazlı yönetimin 2 gün içinde Kagawa için Dortmund’un kapısını çalacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

DORTMUND’A 2 TEKLİF SUNULACAK

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’in 10 numara pozisyonu için düşündüğü transfer listesinde ilk sırada yeralan Japon Kagawa konusunda Alman kulübüne 2 teklif sunulacağı ifade ediliyor.

KAGAWA’YA 3 MİLYON EURO

Alman kulübüne Kagawa için önce satın alma opsiyonuyla kiralama teklifinde bulunulacak. Japon oyuncu için 2.5milyon Euro kiralama teklifi yapılacağı Kagawa’ya da 3 milyon Euro önerileceği belirlendi.

YÜZDE 25’LİK PAY GÜNDEMDE

Beşiktaş’ın Japon yıldızı satın alma durumunda ise 5 milyon Euro önereceği ancak Kagawa’nın bir sonraki satışından Alman kulübü Dortmund’a yüzde 25’lik bir pay önereceği ortaya çıktı.

17 Mar 1989 tarihinde Japonya’nın Kobe şehrinde doğan Kagawa’nın en yüksek piyasa değeri 22 milyon Euro.

Güncel piyasa değeri ise 13,00 milyon Euro seviyesinde..

En popüler