Ana SayfaGenelKa-nseri söküp atıyor tümörü 24 saat içinde etkisiz hale getiriyor.

Ka-nseri söküp atıyor tümörü 24 saat içinde etkisiz hale getiriyor.

K-a-nseri Süpürüp Atıyor Tümörü 24 saat içinde ETKİSİZ hale getiriyor..Yapılan araştırmalar sonucunda ‘Blushwood’ adlı ağacın meyvesinin k-a-nser hücrelerini kökünden kazıdığı söyleniyor.

Berghofer Tıbbi Araştırma Merkezi’nden Dr. Glen’in yaptığı bir araştırmaya göre ‘Blushwood’ adlı ağacın meyvesinin k-a-nser hücrelerini yok ettiği ortaya çıktı.Bilim insanları bu meyveden aldıkları enzimle k-a-nser tümörlerini yok etmeyi başardılar.

Şu anda test aşamasında olan ilaca EBC-46 adı veriliyor. Bu meyvenin üzerine araştırma yapan Dr. Glen yaptığı çalışmalar sonucunda şunları söylüyor:

Preklinik denemelerimizde, ilacı deneklerimize enjekte ettik. Beş dakika içinde enjekte edilen bölgede morarma görüldü. 24 saat içinde ise tümörün yer aldığı bölge tamamen siyahlaştı. Bunun üzerinden birkaç gün geçince bölgede kabuk oluştu. 1.5 hafta içinde kabuk kendiliğinden düştü ve tümör yok oldu.” İfadelerini kullandı.

Şu anda test aşamasında olan ilaca EBC-46 adı veriliyor. Bu meyvenin üzerine araştırma yapan Dr. Glen yaptığı çalışmalar sonucunda şunları söylüyor:

Preklinik denemelerimizde, ilacı deneklerimize enjekte ettik. Beş dakika içinde enjekte edilen bölgede morarma görüldü. 24 saat içinde ise tümörün yer aldığı bölge tamamen siyahlaştı. Bunun üzerinden birkaç gün geçince bölgede kabuk oluştu. 1.5 hafta içinde kabuk kendiliğinden düştü ve tümör yok oldu.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Newsner

En popüler