Ana SayfaGündemİyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın'ın 'Liderimiz Bahçeli' sözleriyle ilgili Bahçeli'den...

İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın’ın ‘Liderimiz Bahçeli’ sözleriyle ilgili Bahçeli’den Açıklama

İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın’ın ‘Liderimiz Bahçeli’ sözleriyle ilgili konuşan MHP Genel Başkanı Bahçeli, bu sözlerin kasıtlı kullanıldığını söyledi. Bahçeli, “Koskoca bir cümlenin içinde gaf olmaz” dedi.

MHP lideri Bahçeli, İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın’ın, “Genel Başkanımız Devlet Bahçeli” ifadesini kullanmasına ilişkin, “Dört kişi arasında eğer bir konuşma planlama ve dışarıdaki kitleyi o manada yönlendirmeye yönelik bir gaflete düşmüşlerse çok büyük hata işlemişlerdir” dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Bahçeli’nin açıklamalarından satır başları şöyle:

”Gaf kelimesi sürçülisan kelimesi bunlar bir kelime veya o kelimeyi oluşturan birkaç hecenin arasında bazı yanlış telaffuz ve yanlış kavramlar nitelendirebilecek konuşmalar yaptığınız takdirde bunun adı gaf olur. Koskoca bir cümlenin içerisinde gaf olmaz.

Dört kişi arasında eğer bir konuşma planlama ve dışarıdaki kitleyi o manada yönlendirmeye yönelik bir gaflete düşmüşlerse çok büyük hata işlemişlerdir. Kesinlikle kasıtlı. Orada bir siyasi partinin genel başkanını yuhalattırabilecek tarzda bir gaf olmaz. Eğer yuhalama başlarsa bunun altından İyi Parti kalkamaz. Herkes ayağını denk alsın.”

En popüler