Ana SayfaGenelİstatistikler söylüyor... Seri katillerin burçları açıklandı!

İstatistikler söylüyor… Seri katillerin burçları açıklandı!

Burçlar, çoğu kişiye safsata gibi gelse de inananı da bir o kadar çok. “İkizler güvenilmez…”, “aslan lider…”, “koç inatçı…” gibi ifadelere alışmış olsak da bu istatistik önceden gördüğünüz ifadelere benzemiyor. İşte seri katil ve psikopatların burçları:

Yay burcu listeye üçüncü sıradan giriş yapıyor. Suç konusunda yay burcunun eline su dökülmez. Listede üçüncü sırada olmalarının nedeni suçları kendilerinin işlemeyip başkalarına işletiyor olmaları. Ünlü seri katillerin çoğunun yay burcu olması da istatistiği doğrular nitelikte. ( Ted Bundy, Pablo Escobar, Lucky Luciano )

Boğa burcu listede dördüncü sırada yer alıyor. Boğaların öfkesi dillere destan olur diye boşuna dememişler! Kendi çıkarları için herkesi ezip geçecek hale gelebiliyorlar. İstatistiğe göre maddi konularda suç işleyen kişilerin burçları çoğunlukla boğa olarak çıkmıştır.

Akrep burcu listenin ikinci sırasında. Tehlikenin sınırlarını zorlamaya çalışan akrep burcu korku nedir bilmeyenlerden. Amerika’nın en ünlü seri katillerinden Charles Manson’un akrep burcu olması da akreplerden koşarak uzaklaşmak için gösterilebilecek nedenler arasında.

Yengeç burcu listenin ilk sırasında. Suçun zirvesinde olan yengeçlere çok hatta hiç yaklaşmamakta fayda var, biz değil istatistikler öyle söylüyor! Öfke kontrolü sağlayamamalarıyla ünlü yengeç burçları kıskançlık konulu suçlara yönlebiliyorlar.

En popüler