Ana SayfaBeşiktaşFenerbahçe’nin futbolcusu gözyaşlarını tutamadı

Fenerbahçe’nin futbolcusu gözyaşlarını tutamadı

21 Mart Pazar günü Fenerbahçe-Beşiktaş maçında galibiyetle maçtan ayrılmak isteyen Fenerbahçe maçı   1-1 berabere bitirdi.

Süper Lig’in 31.haftalarında oynanan Beşiktaş-Fenerbahçe maçı 1-1 berabere biterken.

Vida ve Ozan Tufan’ın attığı gollerle bitti. Maç sonu Fenerbahçe kalecisi Altay Bayındır gözyaşlarını tutamadı.

Vodafone Park’ta oynanan maçta Bayındır 6 net kurtarış ile takımını ayakta tutan isimlerden oldu. Süper Lig kariyerinde en fazla kurtarış yaptığı Beşiktaş kariyerini oynadı.

Maç sonunda Altay Bayındır gözyaşlarını tutamadı.

Maç sonuna kadar elinden gelen en iyi mücadeleyi verse de maç sonucu berabere bitti. Fenerbahçe bu maçtan sadece 1 puan alarak evine döndü.

Bu sezon performansı çok düşen Fenerbahçe’de taraftarlar dahil herkes gergin.

Maçın sonunda FB TV’den maç hakkına düşüncelerini duyurdu:

’’Hepimiz üzüldük ama devam edeceğiz buraya mutlak galibiyetle gelmiştik fakat beraberlik ile dönüyoruz. Hiçbir şey bitmiş değil konsantrasyonumuzu arttırarak devam etmemiz gerekiyor. Hatalarımızdan ders çıkararak yapmamız gereken şeyi daha özverili bir şekilde yapmaya çalışarak yolumuza devam edeceğiz.’’

’’İkinci yarının son bölümünde etkili olan taraf bizdik. Fakat olmadı golü daha erken bulsaydık daha farklı bir skor olabilirdi. Dediğim gibi hatalarımızdan ders çıkaracağız çünkü hataların telafi olmadığı haftalardayız. Disiplinli bir şekilde devam etmemiz gerekiyor, buraya 3puan almaya geldik 1puanla ayrılıyoruz. Biz Fenerbahçe’yiz biz bize yakışan oyunu oynamalıyız daha fazla istekle ikinci yarıda olduğumuz gibi. İkinci yarıda oynadığımız oyunu ilk yarıda da oynamalıydık fakat devam edeceğiz inşallah bundan sonrası daha iyi olur.’’

En popüler