Ana SayfaGenelEray Şamdan altın madalyanın sahibi oldu

Eray Şamdan altın madalyanın sahibi oldu

Milli karateci Eray Şamdan katıldığı turnuvalarda birinci olarak altın madalyayı almaya hak kazandı.

Pandemi nedeniyle yapılamayan turnuvalar bu sene yapılma başladı. Kocaeli Darıca Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü’nün Milli Karatecisi Eray Şamdan, bu dönem katıldığı Premier Lig İstanbul etabında yarışmayı üstün başarıyla bitirerek birinci oldu.

Bir yıl aradan sonra yeniden sahalara döndü ve büyük bir başarı sergiledi. Korona virüs tedbirleri altında yapılan turnuvalarda adını finale yazdırdı.

Milli Karateci pazar günü yapılan final maçlarında başarısını göstererek birinci oldu ve altın madalya almaya hak kazandı.

Muzaffer Bıyık dan Büyük Destek

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, Darıca Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü Başkanı Hüsamettin Ergül ile birlikte maçı takip etti. Yapılan turnuvaların final maçını izledi ve sporcusunu yalnız bırakmadı.

Muzaffer Bıyık,’’ Darıca’mızın ve ülkemizin gururu olan Eray kardeşimi tebrik ediyorum başarılarının devamını diliyorum. Darıca Belediyesi her zaman sporun yanında olmaya devam edeceğiz. Kulübümüzün sporcusu olan Eray Şamdan’ın Olimpiyatlarda da ilçemizi ve ülkemizi çok güzel temsil edeceğine yürekten bir şekilde inanıyorum. Darıca Belediyesi olarak bizler başarılı sporcular yetişmesine katkıda bulunacağız ve onlara destek olacağız.’’ Şeklinde konuşarak Eray Şamdan’a destekte bulunduğunu belirtti.

En popüler