Ana SayfaGündemEmniyet Genel Müdürlüğü (EGM) en az ortaokul mezunu personel alıyor! EGM personel...

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) en az ortaokul mezunu personel alıyor! EGM personel alımı şartları neler?

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) tarafından bir ilan yayımlanarak kamu personeli alımı yapılacağı ifade edildi. EGM kamu personeli alım ilanında en az ortaokul mezunu farklı kadrolarda personel alımı yapılacağı ifade edildi. Peki aranan genel şartlar neler? Yaş sınırı var mı? Başvurular nasıl yapılacak? Tüm detaylar haberimizde…

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) bünyesine ilan şartlarını taşıyan 97 memur ve sürekli işçi personel alımı gerçekleştirilecektir. EGM bünyesine yapılacak olan memur alımları hakkında daha detaylı bilgilere aşağıdan erişim sağlamak mümkün olacaktır.

EGM bünyesine aşağıdaki pozisyonlarda alımlar sağlanacaktır. Sürekli işçi ve personel kadrosunda istihdam edilecek bu personellere yönelik bilinmesi gereken detaylara yer verecek olursak, şunları söylemek mümkün olacaktır.

EGM 97 Memur Alımı Kadroları

EGM tarafından yayımlanan duyuruda 15 kadrolu psikolog, 18 kadrolu aşçı, 54 kadrolu hizmetli ve 10 sözleşmeli avukat alımı yapılacağı aktarıldı. Duyuruda ilan şartlarını taşıyan kişiler için başvuru süreçlerine de değinildi. Başvuru yapmak isteyen adaylar gerekli bilgilere ve kılavuza sitemiz isinolsa.com üzerinden erişim sağlayabilirler.

Psikolog 21/01/2019 – 25/01/2019 tarihleri arasında

Aşçı 28/01/2019 – 01/02/2019 tarihleri arasında

Hizmetli 04/02/2019 – 08/02/2019 tarihleri arasında

Avukat 11/02/2019 – 15/02/2019 tarihleri arasında başvurular alınacaktır.

BAŞVURU ŞARTLARI VE DİĞER DETAYLAR

Yayımlanan ilana yönelik detaylara, yayımlanan kılavuzlar üzerinden erişim sağlanabilmektedir. Başvuru yapacak adayların daha önce kamudaki bir görevden uzaklaştırılmamış olması, kamu haklarından mahrum edilmemiş olması, sağlık problemi bulunması, 657′ e tabi olması, KPSS puanının bulunması, güvenlik ve arşiv soruşturması kaydı bulunmaması, terör örgütleriyle ismi anılmamış ya da kamuya zararlı faaliyette yer almamış, askerlik hizmetini tamamlamış ya da ilişiği bulunmuyor olmak gibi şartlar aranmaktadır.

En popüler