Ana SayfaFutbolBülent Uygun takımı ile ilgili gazetecilere görüşlerini belirtti

Bülent Uygun takımı ile ilgili gazetecilere görüşlerini belirtti

Süper Lig’in 34.haftasında 10 Nisan Cumartesi günü Trabzonspor’u konuk ederek Çaykur Rizespor’un teknik direktörü Bülent Uygun, hedeflerinin galibiyet olduğunu söyledi.

Bülent Uygun, antrenman öncesinde gazetecilere açıklamada bulundu, ligde son oynadıkları Göztepe maçında beklentilerin çok altında kaldıklarını belirtti.

Göztepe maçında yaşanan yenilgiden sonra bir ders çıkaracaklarını belirten Uygun, Trabzonspor maçında daha iyi bir futbol oynama gayretinde olacaklarını da ekledi.

Trabzonspor maçının zorluk derecesinin çok yüksek olduğuna dile getiren Uygun, “Abdullah Avcı Hoca geldikten sonra oyun anlayışı ve planlaması değişen bir Trabzonspor gördük. İhtiyacımız olan üç puanı alabileceğimiz, sistem ve taktik anlamında sahada savaşarak kazanmak istediğimiz bir maç bizi bekliyor.” diye konuştu.

Eksiklerin de olduğunu anlatan Bülent Uygun, “Covid-19’a yakalanan ve sakat olan bazı oyuncularımız var. Benim futbolcu kardeşlerimden kim oynarsa oynasın, sahada kazanma adına mücadelesini ortaya koyacaktır.” değerlendirmesinde bulundu.

En popüler